• 2.500 TL’den başlayan web site tasarımlarımız.
  • E-Ticaret Sitelerinde %10 indirim kampanyası.
Ödeme Türleri
+90 (212) 695 68 28 Web Tasarım Hizmetleri için Whatsapp üzerinden saat 10:30 ile 24:00 arası canlı iletişim kurabilirsiniz.

Ödeme Türleri

Ödeme Türleri

1. Nakit Ödeme: Nakit ödeme, en geleneksel ödeme yöntemlerinden biridir ve müşterinin satın aldığı ürün veya hizmet için nakit para kullanmasını içerir. Nakit ödeme, işletmeler için nakit akışını hızlandırabilir ve finansal işlemlerde komisyon veya işlem ücreti gibi ek maliyetlerden kaçınmalarına olanak tanır.

2. Kredi Kartı / Banka Kartı: Kredi kartı ve banka kartı ödemeleri, müşterilerin alışverişlerini kredi kartı veya banka kartıyla yapmalarını sağlar. Bu ödeme türü, çevrimiçi alışverişlerde ve fiziksel mağazalarda yaygın olarak kullanılır. İşletmeler, kredi kartı işlemleri için POS (Noktadan Satış) terminalleri veya çevrimiçi ödeme ağ geçitleri kullanabilirler.

3. Banka Transferi / EFT: Banka transferi veya EFT (Elektronik Fon Transferi), müşterilerin banka hesapları aracılığıyla doğrudan işletmenin banka hesabına ödeme yapmalarını sağlar. Bu ödeme yöntemi genellikle toptan veya büyük miktarlarda alışverişlerde tercih edilir ve işletmeler için daha düşük işlem maliyetlerine sahiptir.

Müşteri Hizmetleri