• 2.500 TL’den başlayan web site tasarımlarımız.
  • E-Ticaret Sitelerinde %10 indirim kampanyası.
Kullanım Sözleşmesi
+90 (212) 695 68 28 Web Tasarım Hizmetleri için Whatsapp üzerinden saat 10:30 ile 24:00 arası canlı iletişim kurabilirsiniz.

Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi

Bu web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen aşağıdaki kullanım şartlarını dikkatlice okuyunuz. Bu web sitesini kullanarak aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız:

1. Web Sitesi Kullanımı

a. Bu web sitesi, sadece genel bilgi sağlama amacıyla sunulmaktadır. Web sitesi üzerinde bulunan bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekteyiz. Bu bilgilerin kullanımından doğacak herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir.

b. Web sitesini kullanarak, yasalara ve mevzuata uygun olarak hareket etmeyi kabul edersiniz. Web sitesinin herhangi bir kısmını yasa dışı amaçlarla kullanmak yasaktır.

2. Fikri Mülkiyet Hakları

a. Bu web sitesinde bulunan tüm içerikler (metinler, grafikler, logolar, resimler, videolar vb.) telif haklarına tabidir ve korunmaktadır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması, dağıtılması veya kullanılması yasaktır.

3. Gizlilik Politikası

a. Bu web sitesinin gizlilik politikasını kabul etmektesiniz. Gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.

4. Bağlantılı Siteler

a. Bu web sitesi, üçüncü taraf sitelere veya kaynaklara bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar sadece bilgi amaçlı verilmekte olup, bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değiliz.

5. Değişiklikler

a. Bu kullanım sözleşmesi zaman zaman güncellenebilir ve değiştirilebilir. Güncel ve geçerli versiyonu her zaman web sitesinde bulabilirsiniz.

6. Uyuşmazlık Çözümü

a. Bu sözleşmenin ihlali veya uyuşmazlık durumunda, tarafların çözüm aramak için önce müzakere etmeleri gerekmektedir. Müzakereler sonuç vermezse, uyuşmazlık yargı yoluyla çözümlenir.

Bu kullanım sözleşmesini kabul ederek, web sitesini kullanımınızı bu şartlara bağladığınızı kabul edersiniz. Daha fazla bilgi için lütfen İletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Müşteri Hizmetleri